KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7919298

nr 791 9298

Akvarell

Signerad Öström, Motiv från Luleå kyrkby, motivets mått: 26x39

Kondition: saknar glas

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 november 2012
kl 17:47:47

18/11 19:11:27 1      Vinnande bud
19/11 00:30:58 1      justering av budtak